Kalba neturi būti barjeras verslui

Pasaulis tapo maža vieta. Ypač toms įmonėms, kurios žengia į užsienio rinkas, arba tiems, kurie jau dirba užsienio rinkose ir kiekvieną dieną tenka bendrauti su visu pasauliu. Vis dėlto, nors anglų kalba yra daugelio įmonių, ypač Europos sąjungos, pasirinkimo kalba, daugeliui įmonių kitose šalyse – taip pat ir Europoje patogiau ir pelningiau vykdyti verslą šalies kalba. Nedidelėms įmonės, kurioms nėra papildomo etato samdyti vertėją, patogiau ieškoti vertimo biuro, kuris padės susikalbėti su visu pasauliu. 

Net didelių įmonių atveju yra tik tiek daug vertimų, kuriuos neišeis atlikti viduje. Nereikėtų tikėtis, kad vertėjai atliks tikslius verslo vertimus, nes kiekvienai skirtingai sričiai, gali tekti ieškoti kito vertėjo. Pridėjus rinkodaros sudėtingumą, teisinius ir techninius dokumentus – vertimas gali tapti sudėtingu įmonės viduje, todėl bet kuriuo atvėju teks ieškoti vertimo paslaugas teikiančios įmonės. Kokybiškas dokumentų vertimas yra tiesiog privalomas visoms įmonėms. Išverstuose dokumentuose negali būti jokių klaidų ar interpretacijų, todėl tam reikia išskirtinio pasirengimo. Lingo vertimai yra savo srities profesionalai, vertimus daro efektyviai, kokybiškai ir už rinkai mažesnę kainą. Nesvarbu, ar jums reikia išversti teisinius, verslo ar techninius dokumentus, Lingo vertimai gali padėti išversti dokumentus. Ir užteks vos kelių paspaudimų – tiesiog užpildykite formą ar el paštu įkėlę dokumentą gaukite greitą ir nemokamą pasiūlymą už vertimo paslaugas. Vertimo kaina yra viena geriausių Lietuvoje, todėl didelė dalis verslo atstovų renkasi Lingo vertimus. Jūsų profesionaliai išverstas dokumentas bus jūsų pašto dėžutėje per tris ar keturias dienas – internete ir be rūpesčių. 

Lingo vertėjų komanda, kuri, turėdama savo patirtį ir kompetenciją, gali padėti jūsų verslui pasiekti jūsų tikslines rinkas užsienyje. Pasirinkite iš daugybės kalbų – visa tai už ekonomišką kainą ir be jokių paslėptų mokesčių. Tiesą sakant, kainą sužinosite prieš patvirtindami užsakymą. 

Be to  garantuojame 100 procentų duomenų konfidencialumą, jeigu reikia, vertimą galime patvirtinti su notaru – jūsų dokumentai bus tvarkomi konfidencialiai, o jūs galite būti tikri, kad jums priklauso visa dokumento nuosavybė. Profesionaliai išverstas rinkodaros dokumentas ar kampanija, tiksliai išverstas teisinis dokumentas ir profesionaliai išverstas techninis dokumentas ne tik padės plėsti verslą, bet ir sustiprins jūsų prekės ženklą bei padidins jūsų verslo patikimumą. Kai jūsų tiksliniai klientai gali skaityti dokumentus savo kalba, jie jaučiasi vertinami, o jūsų paslaugos ir produktai taip pat tampa vertingesni.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *