Kaip išsirinkti kokybiškus ir derančius baldus?

Jūs nusipirkote naują namą, negalite sulaukti, kada apsigyvensite. Daugelis iš mūsų yra labiau suinteresuoti sukurti patogų kambarį su asmenybe, įskaitant skirtingų dizainerių baldais.. Eklektika – tai ne tik žodis, skirtas sudėti viską, ką turi, tikėdamasis, kad tai pavyktų. Yra strategija, kaip sukurti harmoningą, eklektišką išvaizdą, ir tai apima dekoravimo schemą su vienijančiais elementais.

Spalvos naudojimas

Vienas strateginių būdų derinti baldus yra spalvų naudojimas. Tai puikus būdas užtikrinti tęstinumą kambaryje su skirtingų stilių detalėmis. Apsvarstykite galimybę dažyti visa sienas viena spalva. Monochromatinė baltų sienų ir įvairių stilių baltų dažytų baldų schema yra populiaraus Shabby Chic dekoravimo stiliaus, kuris buvo madingas daugelį metų, pagrindas.

Papildomos spalvos yra taip apt naudingos. Viena priešais kitą spalvos, spalvų rate suteikia ryškiausius spalvų derinius, todėl nebijokite drąsiai rinktis. Tačiau jei balduose ar aksesuaruose norite naudoti kelias spalvas, apsvarstykite neutralų foną, pavyzdžiui, baltas arba smėlio spalvos sienas ir apdailą.

Medžiagų naudojimas

Jei jums labiau patinka beicuoti mediniai baldai, skirtingų to paties atspalvio medienos dalių paieška yra puikus būdas suvienyti skirtingus baldų derinius. Jei jaučiatės drąsūs, galite sėkmingai sumaišyti šviesių ir tamsių medžių derinį, tačiau įsitikinkite, kad turite pakankamai abiejų medžiagų, kad galėtumėte subalansuotumėte vienas kitą. Pavyzdžiui, jei turite didelį tamsų kavos staliuką ir norite naudoti mažesnius galinius staliukus iš šviesesnės medienass, jums reikės bent dviejų mažesnių stalų, kad jų vizualinis svoris būtų panašus į kavos staliuką. Metalas puikiai papildo šiuolaikinę eklektišką dekoravimo schemą, tačiau jis netinka oficialiame kambaryje.

Atsižvelgk į mastelį

Kitas būdas pasiekti pusiausvyrą – pasirinkti baldus, atitinkančius vizualinį svorį. Pavyzdžiui, jūs nenorėtumėte derinti patogios per daug prikimštos sofos su kavos staliuku smailėjančiomis kojomis . Vietoj to turėtumėte pasirinkti stambų kavos staliuką, kuris proporcingai atitiktų sofos apimtį.

Baldų skalė turėtų derėti su kambario dydžiu. Jei turite nedidelį miegamąjį, nenorite prikimšti jo labai didele lova ir derančiomis komodomis. Dėl to kambarys atrodys perpildytas ir nebent patraukli vieta paguldyti galvą. Ir atvirkščiai, jei turite urvinį valgomąjį, stalas keturiems ir nedidelis švediškas stalas pasiklys platybėse. Tiek, kiek jūsų baldai turi turėti mastelio jausmą, jie taip pat turi gerai veikti kambaryje. Internetinėje baldų parduotuvėje Palpalbaldai.lt galite rinktis įvairius baldus, nuo kėdžių iki kitų populiarių baldų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *