Lipdukai automobiliams

Reklamos ant automobilio pliusai

Vienas patraukliausių privalumų reklamuojant savo verslą ant automobilio yra tai, kad tai mokate tik vieną kartą. Priešingai stendų nuomai, jūs neturite mokėti abonementinio mokesčio. Reklama ant automobilio yra vertinama, kaip viena pigesnių reklamų, nes ji gali kokybiškai išbūti iki kelių metų tik už vienkartinį reklamos gamybos ir apklijavimo mokestį. Skirtingai nuo skaitmeninių skelbimų, kuriuose paprastai mokate už parodymus ar paspaudimą kiekvieną dieną.

Vinilo plėvelė gali tarnauti iki 5 metus, aukštesnės kokybės plėvelės gali tarnauti ilgiau, taip pat jeigu plėvelė bus prižiūrėta ji gali išsilaikyti ilgiau negu nurodo gamintojas.. Perforuoti langų lipdukai taip pat gali tarnauti 3 ar daugiau metų, jeigu klijavimo darbai atlikti tinkamai ir skirta pakankamai dėmesio jų priežiūrai.

Apskaičiuota, kad apklijuotos transporto priemonės vidutiniškai sulaukia 300–700 parodymų už nuvažiuotą kilometrą (žinoma tai priklauso nuo vietos, kurioje važiuojate ir dabartinio laiko). Dideliuose miestuose ir judriuose keliuose šis skaičius yra didesnis. Ir nors ne visi vartotojai, kurie pamato jūsų reklamą taps jūsų klientu, bet kainos ir parodymų santykis yra tikrai didelis. Ši reklama puikiai tinka didinti savo prekės ženklo žinomumą, todėl turint daugiau nei vieną automobilį yra privaloma juos apklijuoti. Pamačius nematytos įmonės automobilį vieną kartą nekreipiame dėmesio, bet neužilgo pamačius antra ar trečią kartą, smalsumas suaktyvėja, todėl dažniausiai patikriname internetu, kuom ji užsiima.

Negana to, kad jūsų apklijuotas automobilis reklamuoja jūsų įmonę 24/7 ir septynias dienas per savaitę, reklama puikiai gali paslėpti automobilio defektus. Jeigu jūsų automobilis yra įbrėžtas tam tikrose vietose ir norite jį perdažyti, pasvarstykite reklamos ant automobilio galimybę. Šis variantas būtų daug pigesnis, tuo pačiu efektyvus reklamos atžvilgiu. Norėdami apsiklijuoti savo automobilį rekomenduojame kreiptis į autoPRINT.lt. Lipdukai automobiliams yra pagaminami kokybiškai ir automobilio apklijavimas atliekamas ypač greitai.  Daugiau informacijos galite rasti autoPRINT.lt