Vestuves

Kodėl rinktis sodybą vestuvėms?

Jūsų vieta vestuvėms yra pats svarbiausias gražios vestuvių dienos aspektas. Turint begalę pasirinkimo galimybių, todėl gali būti sunku pasirinkti tinkamą vietą, kuri atspindės jūsų poreikius. Nežinote, kokią vietą rinktis vestuvėms? Šiame straipsnyje patarsime, kokia vieta vestuvėms tinka labiausiai.

Sodybos vestuvėms

Priešingai nei kitų tipų vietos, sodybos vestuvėms yra unikalios ir geriausiai tinkančios vietos švesti jūsų šventę. Sodyba ar dvaras yra realiai tas pats, todėl kalbame apie šiuos du variantus. Didelės erdvės ir jūsų šventei gali suteikti neribotas galimybės ir patogumus. Iš pirmo žvilgsnio vestuvės restorane atrodo patraukliai ir patogu, bet sudalyvavus pirmiausia pajuntame , kaip svarbu yra didelė erdvė. Nesvarbu ar sodybos vidus yra nedidelis, svarbiausia, kad turite visą erdvę lauke, kurioje svečiai gali lesiti savo laiką ir nieko nesirūpinti, nes sodyboje yra įkuros miegamos vietos.

Didelis pasirinkimas

Jūsų vestuvių vieta sudaro pagrindą jūsų vestuvių dienai, todėl svarbu pasirinkti vietą, kuri būtų kupina savito skonio ir gali padėti išskirtinę atmosferą . Pasirinkta vieta turėtų atspindėti jūsų asmenybę ir nustatyti šventės toną. Lietuvoje yra didžiulis kiekis sodybų ir dvarų. Dėka didelio pasirinkimo tikrai rasite vietą, kuri atspindės jūsų charakteristiką ir norus.

Viskas viename

Sodybos ir dvarai vestuvėms siūlo visą pilną paketą. Didelė pokylių salė ar net kelios pokylių salės, garso ir vaizdo aparatūros, maitinimas. Dažniausiai sodybos būna prie vandens telkinio arba turi savo baseiną su pirtimi, todėl ši vieta turės visus restorano pliusus ir daug daugiu kitų pliusų. Gerėjant susisiekimui, visos sodybos tampa lengvai pasiekiamos. Dažniausiai juose būna įkurti miegamiehžji kambariai, kur jūsų svečiai galė pailsėti ar praleisti naktį. Sodyba vestuvėms Kairiūkščių dvaras yra puiki vieta švesti jūsų vestuves. Šiame dvare yra viskas, ko reikia tobuloms vestuvėms. Dvaro virtuvės šefas paruoš patiekalus, kurie tiks visiems svečiams. Dvare įrengtos virš 60 miegamųjų vietų. Kairiūkščių dvaras yra įsikūręs prie tvenkinio, todėl vaizdas yra tikrai įspūdingas. Norėdami papildomų pramogų, šalia dvaro yra pirtis, kuri leis svečiams atsipalaiduoti ir pamiršti savo problemas.