kavos pakuote

Pagrindinės pakuočių ir etikečių mados

Daugumos žmonių verslui įtakos turėjo audringi paskutinių dviejų metų įvykiai. Pakuočių ir etikečių sektorius nebuvo išimtis. Siūlome trumpą žvilgsnį į pagrindines pakavimo, ženklinimo ir jas naudojančių rinkų tendencijas

Pakuotės ir etiketės su tekstūriniais elementai

Žmonės turi tiesioginį ryšį su dalykais, kuriuos liečia. Todėl pradžioje internetinė prekyba nebuvo tokia populiari, nes visiems vartotojams prieš perkant, norisi tai pačiupinėti ir įsitikinti kokybe. Tačiau yra ir pasąmoningas emocinis ryšys, atsirandantis, kai žmogus ką nors paliečia, nesvarbu, ar tai kitas asmuo, ar jūsų sukurtas produktas. Rinkodaros specialistai tai jau seniai žino ir stengiasi sukurti ne tik vizualiai patrauklią pakuotę, bet ir lietimo pojūčiui patrauklią, kad padidintų tikimybę, kad vartotojas fiziškai sąveikaus su jų pakuote ją liesdamas.

Visai neseniai vartotojai, vaikštinėdami po mažmeninės prekybos areną, patyrė naują pojūtį – pakuotę su „jausmu“. Rinkodaros specialistai pakuotes papildė fizine tekstūra, naudodami specialias dangas, tokias kaip „minkšto prisilietimo“ laminatą, kuris gali būti naudojamos pakuotės kūrimui. Taip pat yra naudojamas UV lakas ir aukso folija, kuri prideda ne tik išvaizdos, bet ir tekstūra, kuri gali lemti prekė pardavimą.

Segmentiniai pranešimai

Vis dažniau atsiranda naujų produktų, kurie yra visiškai identiški, bet pakuojami į atskiras pakuotes arba etiketės būna skirtingos. Tai puikus rinkodaros triukas, norint asmeniškai kreiptis į atskiras auditorijas ir jas visas paskatinti pirkti. Viena pirmųjų tai padarė Coca-Cola kompanija, kuri išleido buteliukus su vardais. Kiekvieno vardo savininkas norėjo nusifotografuoti su buteliuku ant kurio yra jo vardas, o neradus buteliuko su savo vardu, vis vien dažniausiai nusipirkdavo Coca-Colos. Informacinė revoliucija leido rinkodaros specialistams rasti vartotojų mėgstamas vietas ir lengviau sukurti tikslinius pranešimus, kurie turi didesnę galimybę padaryti įspūdį. Geriau ar blogiau, jūs, kaip vartotojas, tikriausiai gali būti suskirstytas į kategorijas arba suskirstytas į segmentus įvairiais būdais, atsižvelgiant į naršymo internete įpročius, atsakymus į atsitiktines apklausas ir netgi socialinių tinklų simpatijas ir dalijimosi istorija. Ši informacija paprastai naudojama kuriant labiau suasmenintus skelbimus, kurie vartotojus pasiekia el. paštu arba tekstiniu pranešimu, tačiau ant pakuotės ir etiketėse taip pat yra šie suasmeninti pranešimai. iPRINT spaustuvė, gali pagaminti etikečių su tam tikrais segmentais. Ši spaustuvė yra įsikūrusi Kaune, bet produkciją pristato visoje Lietuvoje. Didelis spaudos produktų pasirinkimas vienoje vietoje.